Świetny dodatek do każdego mieszkania w postaci paneli ledowych

 

Udając się na wycieczkę za granicę często możemy napotkać najróżniejsze inspiracje, z jakich zaczerpniemy przy np. remoncie naszego mieszkania, czy odświeżenia jego wyglądu, czasami jednak wystarczy mały szczegół, aby poczuć się, jak w innym świecie.

Wspaniałe panele ledowe

panel ledWylatując do Japonii nie spodziewałam się tego, że tak bardzo zachwyci mnie kultura tego państwa, oraz, że zapragnę mieć w swoim domu jakiś element tamtejszej atmosfery. Nigdy nie fascynowałam się zbytnio tym krajem, a wylot był raczej pomysłem męża, który zapragnął tam spędzić wakacje. Leciałam zatem nie nastawiając się zbytnio na niesamowite rzeczy, jednak spotkało mnie bardzo miłe rozczarowanie. Zwiedzając ulice Tokio nie tylko poczułam wspaniałą atmosferę ogromnego miasta, które nigdy nie śpi. Życzliwość Japończyków, oraz ich pomocna dłoń są naprawdę nie do opisania i niejednokrotnie uratowały nas przed zabłądzeniem w gąszczu ulic. Pewnego wieczoru postanowiliśmy się wybrać na prawdziwą japońską dyskotekę. To, co tam ujrzałam sprawiło, że zakochałam się w tej kulturze i w sposobie w jaki tutejsi mieszkańcy spędzają swój wolny czas. Kiedy weszliśmy do pewnego, dużego klubu moim oczom ukazały się różnokolorowe panele ledowe zmieniające swoje odcienie w rytm skocznej muzyki. Panele led rozmieszczone zarówno na podłodze, jak i ścianach, a nawet miejscami i na suficie sprawiały, że człowiekowi od razu chciało się tańczyć i bawić. Po powrocie do domu zapragnęłam posiadać choć jeden panel led w swojej nowej kuchni, a także sypialni. Udało nam się kupić dwa ogromne panele. Jeden z nich umieściłam pomiędzy szafkami kuchennymi, zaś drugi tuż nad wielkim telewizorem w naszej sypialni. Panele oczywiście również mają funkcję zmieniania kolorów, toteż mogę nadać swoim pomieszczeniom takiej atmosfery na jaką w danym momencie mam ochotę.

Nie sądziłam, że dzięki panelom led tak odmienię wspaniale swoje mieszkanie. Może nie wygląda, jak prawdziwa dyskoteka w centrum Tokio, ale za panele led świetnie komponują się w mój nowoczesny wystrój mieszkania dodając mu nie tylko niejako luksusu, ale i we wspaniały sposób podkreślają jego styl. 

 

O autorze: Bartek