Stroje karnawałowe dla całej rodziny

Uwielbiam karnawał, bo lubię dobrze się bawić i ten okres kojarzy mi się bardzo pozytywnie. W tym roku razem z mężem zaproszona zostałam na imprezę, na której trzeba było się przebrać. Również mojej córce szykował się karnawałowy balik w szkole. Cała nasza trójka potrzebowała karnawałowych strojów.

Stroje karnawałowe muszą być dobrej jakości

sprzedaż strojów karnawałowychO wiele łatwiej jest ładne znaleźć stroje karnawałowe dla dzieci niż dla dorosłych. Dlatego też nie miałam zbyt dużego problemu by wraz z córką wybrać dla niej strój na jej szkolny balik. Jeżeli chodzi o sprzedaż strojów karnawałowych dla dorosłych to może i są one dostępne w wielu sklepach internetowych ale ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli już na zdjęciach widać, że materiał z jakiego wykonany jest wątpliwej jakości i jest źle uszyty to myślę, że na żywo będzie jeszcze gorzej. Ale udało mi się znaleźć kilka sklepów, które zdecydowanie wyróżniały się na tle innych internetowych sklepów, bo ich oferta była o wiele ciekawsza i niestandardowa. Jeden z tych sklepów miał akurat promocję polegającą na tym, że przy zakupie dwóch strojów karnawałowych tańszy ze strojów był przeceniony o 30%. Była to idealna promocja dla mnie, w końcu i tak miałam kupić dwa stroje – dla siebie i swojego męża. Wybór w tym sklepie był naprawdę duży, a więc ciężko było mi się zdecydować, który strój podoba mi się najbardziej. Mój mąż też długo zastanawiał się nad tym, które przebranie podoba mu się najbardziej.

Moja córka ostatecznie wystąpiła na baliku w przebraniu księżniczki, ale nie takiej zwykłej, bo była to cukierkowa księżniczka. Wyglądała naprawdę uroczo, ale co najważniejsza bawiła się na tej dziecięcej zabawie świetnie. Jeżeli chodzi o mnie i męża to ja wystąpiłam w stroju , a mąż wybrał przebranie w klimacie steampunkowym. Wyglądał naprawdę świetnie.

O autorze: Piotr