Rodzaje wizytówek zamawianych on-line

Gdy prowadzimy działalność gospodarczą, często zastanawiamy się gdzie zamówić wizytówki dla naszej firmy. Na szczęście z pomocą przychodzą nam strony internetowe, na których możemy zaprojektować wizytówkę, która zostanie wykonana na wybranym przez nas papierze lub innym tworzywie sztucznym, oferowanym nam przez kreator on-line producenta.

Projektowanie wizytówek i wybór ich materiału

program do wizytówekWizytówki w obecnych czasach możemy zaprojektować i zamówić całkowicie poprzez strony internetowe ich producentów. Projektuje je program do wizytówek, za którego pomocą możemy wybrać wzór oraz czcionkę. Po wybraniu konkretnych parametrów graficznych, możemy dobrać rodzaj tworzywa na której ma być wydrukowana wizytówka. Mamy do wyboru na przykład bardzo wytrzymałe papiery kredowe. Wizytówki wydrukowane na nim, mogą służyć długo oraz dobrze wyglądają. Papier wizytówki może być powleczony folią błyszczącą, która nadaje jej walorów estetycznych i podkreśla kolory. Możemy także spotkać wersje matowe, które także są foliowane. Oprócz papierowych wizytówek, często znajdziemy w ofercie wizytówki plastikowe. Najczęściej powstają z tworzywa PCV i  są bardzo odporne na zniszczenia w trakcie ich użytkowania. Różnią się także od siebie grubością, a nadruk na nich jest wysokiej jakości. Kiedy poszukujemy ekskluzywnych wizytówek, to jest opcja dla nas.

Wybór rodzaju papieru czy tworzywa przy projektowaniu wizytówek zależy od tego jaki styl chcemy osiągnąć dzięki niej dla naszej firmy. Wizytówka powleczona folią może podnieść rangę firmy w oczach potencjalnego klienta lub współpracownika, a jej wersje plastikowe wręcz powalają swoim wyglądem. Jeżeli chcemy posiadać zwykłą wizytówkę, możemy wybrać wersję matową niepowlekaną folią, która spełni nasze oczekiwania.

O autorze: Aleksandra