Rewelacyjne fotografie ślubne robione w Zawierciu

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu, dlatego jako przyszły mąż mojej żony, bardzo zależało mi na upamiętnieniu tego wydarzenia. Z początku, ciężko mi było znaleźć kompetentnego fotografa, który zrobiłby idealne zdjęcia ślubne.

Jak znalazłem dobrego fotografa w internecie?

fotografia ślubna zawiercieMieszkamy w mieście Zawiercie. Nie jest to ogromne miasto, dlatego też sądziłem, że trudno będzie nam znaleźć dobrego fotografa. Pewnego dnia jednak udaliśmy się z narzeczoną na wystawę fotograficzną organizowaną w naszym mieście, której głównym motywem przewodnim była właśnie fotografia ślubną. Mieliśmy nadzieję, że tam znajdziemy artystę, który spełniłby nasze oczekiwania. Nie zawiedliśmy się, bowiem w wystawie brało udział wielu wspaniałych fotografów. Zdjęcia jednego z nich wyjątkowo skradły nasze serca, ponieważ nie były to typowe zdjęcia z jakimi kojarzy nam się fotografia ślubna Zawiercie jak widać zrzesza mnóstwo wspaniałych artystów. Fotograf miał ewidentnie bardzo oryginalne pomysły, ponieważ większość zdjęć była w całkowicie odmiennych stylistykach. Wiele zdjęć przypominało stare fotografie ślubne, a niektóre były robione w bajecznych kolorach. Postanowiliśmy zatem skontaktować się z tym fotografem. Artysta był bardzo miły, więc nie było żadnego problemu z dogadaniem się względem szczegółów umowy. Wyczekiwany przez nas dzień ślubu był przepiękny. Fotograf robił nam wiele zdjęć, ale tylko niektóre zostały obrobione przez niego w programie komputerowym, aby wykonane zdjęcia były w takiej stylistyce, jaką sobie zażyczyliśmy. Reszta fotografii była tak wspaniale wykonana, że nie wymagała specjalnej obróbki, dlatego też wypełniły nasz album ślubny. Najpiękniejsze zdjęcie natomiast zostało przez nas obramowane i zajmuje honorowe miejsce na ścianie salonu.

Często, internet jest świetnym miejscem do znalezienia tego typu usług. Ważne jest, aby przed zdecydowaniem się na jakąś opcję, zapoznać się z ich stroną, na której przeważnie możemy znaleźć nie tylko portfolio, ale również szczegółowo opisane doświadczenie fotografa, a także sprzęt z jakim pracuje.

O autorze: Daria