Przyjeżdża do mnie przedstawiciel z solidnymi oknami

Ja to mam grafik bardzo napięty i rzadko kiedy mam czas na jakieś niespodziewane spotkania. Jeden przedstawiciel to od kilku miesięcy próbuje się do mnie dostać i w końcu udało mi się znaleźć dla niego trochę wolnego czasu w poniedziałek.

Oferta solidnych okien bardzo mi się spodobała

solidne okna z RybnikaPojawił się punktualnie o ósmej rano tak jak go prosiłem. Byłem ciekaw jaką ofertę chce mi przedstawić i nie ukrywam, że planowałem też coś ugrać na tym spotkaniu. Jak się zdecyduję to na pewno dostanę towar za niższą cenę. Przedstawiciel przywiózł do mnie katalog, w którym były solidne okna z Rybnika i bardzo mnie to zainteresowało. Co ciekawe, właśnie byłem na etapie szukania firmy z oknami, ponieważ wygrałem przetarg i potrzebne mi były właśnie jakieś porządne okna. Przedstawiciel tej firmy był bardzo dobrze przygotowany do spotkania, ponieważ udzielał mi bardzo konstruktywnych odpowiedzi na każde zadane przeze mnie pytanie. Uznałem, że te solidne okna z Rybnika to rewelacyjne rozwiązanie i zapytałem o cenę. Owszem, nie była ona za wysoka, ale ja i tak miałem w planie zakupić ich produkty taniej. Powiedziałem w jakiej ilości potrzebowałbym tych okien i czy jest możliwość negocjowania ceny. Przedstawiciel był na prawdę przygotowany, ponieważ przyznał, że jak zdecyduję się na współprace, to otrzymam solidne okna z Rybnika o dwadzieścia procent taniej niż wskazuje cena regularna. Takie rozmowy to ja lubię. Uznałem, że te dwadzieścia procent mnie zadowala i zdecydowałem się na współpracę. Opłaci mi się ten interes.

Z okien jestem bardzo zadowolony, ponieważ idealnie się sprawdziły. Facet, który organizował przetarg pytał gdzie nabyłem tak doskonałe okna i przekazałem mu dane firmy. Dobrze, że w końcu udało się spotkać z tym przedstawicielem.

O autorze: Grażyna