Potrzebowałam prawnika od podziału majątku

Kiedy zdecydowaliśmy się z mężem na rozwód, wydawało mi się, że z pewnością uda nam się dogadać. Spodziewałam się szybkiego i cichego rozwodu, a także sprawnego podziału majątku. Niestety, jak się już wkrótce okazało, przeliczyłam się. Mój mąż chciał zaciekle walczyć o majątek, nawet jeśli jawnie należał do mnie i mu się nic z tego nie należało.

Skorzystałam z pomocy prawnej przy podziale majątku

podział majątku wodzisław śląskiW takiej sytuacji nie pozostało mi nic innego, jak znaleźć dobrego prawnika, który mi w tym pomoże. Musiałam się bowiem dobrze przygotować do sprawy o podział majątku Wodzisław Śląski to miejscowość, w której udało mi się znaleźć bardzo dobrą kancelarię adwokacką, która specjalizowała się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, w tym także w sprawach o podział majątku. Zauważyłam, że kancelaria ta posiada bardzo dobre opinie i rekomendacje poprzednich klientów. Wiele osób zwracało uwagę, że kancelaria ta posiada wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu swoich klientów przed sądem. Pracują tam naprawdę wybitni i doświadczeni adwokaci, którzy świadczą pomoc prawną na najwyższym poziomie i do każdej sprawy podchodzą z pełnym zaangażowaniem. Postanowiłam więc skorzystać z ich profesjonalnych usług. Bardzo szybko przekonałam się, że to była właściwa decyzja. Na podany na ich stronie internetowej numer telefonu, zadzwoniłam jeszcze tego samego dnia.

Okazało się, że mają oni bardzo szybkie terminy i na pierwsze spotkanie mogłam udać się jeszcze tego samego dnia. Postanowiłam nie zwlekać, co okazało się bardzo dobrą decyzją. Adwokat, który mnie przyjął bardzo dobrze przygotował mnie do rozprawy w sądzie o podział majątku. Dzięki niemu wiedziałam, czego się spodziewać i jakie pytania może zadawać mi sędzia, czy też adwokat strony przeciwnej.

O autorze: Bartek