Podnośniki koszowe do prac budowlanych

Ostatnim czasem moja firma postanowiła wyposażyć się w dodatkowy sprzęt, który ułatwi nam życie. W związku z tym razem z szefem pojechaliśmy do kilku firm, aby zebrać potrzebne informacje i zdecydować się na coś.

Podnośniki koszowe i sprzęt budowlany

podnośnik - trójmiastoTo, czego w szczególności potrzebowaliśmy to podnośniki koszowe. Ich wynajem nie jest drogi, jednak nasza firma potrzebowała ich na własność, dlatego musieliśmy zdecydować się na kupno. Z racji tego, że wykonujemy wiele prac budowlanych i montażowych potrzebowaliśmy dobrego sprzętu. Gdy zrobiliśmy już porównanie cen i jakości podnośników zdecydowaliśmy się na kilka modeli. Naszym pierwszym wyborem było to, co uznaliśmy za najbardziej potrzebne; mianowicie podnośnik – trójmiasto jest pełne firm, które w swojej ofercie mają podnośniki samochodowe, i to w korzystnej cenie. Wybraliśmy te, które sięgają do 32 i 42m. Uznaliśmy to za najbardziej odpowiedni wybór, jako że potrzebny był nam sprzęt do zawieszania banerów i reklam. Dodatkowo była to praktyczna i wygodna opcja. Zdecydowaliśmy się również na zakup podnośników nożycowych elektrycznych i spalinowych. Te pierwsze, o napędzie elektrycznym, umożliwiały pracę w pomieszczeniach zamkniętych. Dzięki temu mogliśmy sprawni manewrować pomiędzy regałami na halach produkcyjnych. Z kolei podnośniki spalinowe były potrzebne do trudnych terenów, które również zdarzały się w naszej pracy. Oprócz podnośników postanowiliśmy zakupić również ładowarki teleskopowe, które oferowały duże wychylenie w pionie i poziomie przy maksymalnym udźwigu.

Zakup całego tego sprzętu okazał się bardzo dobrym wyborem. Podnośniki sprawowały się prawidłowo i ułatwiły nam pracę. Ładowarka teleskopowa okazała się niesamowicie funkcjonalna, a używanie jej było bardzo łatwe.

O autorze: Dominika