Plisy na Twoje okna dachowe

Nadmiar słońca w domu to spory problem, jest to kłopot również na dachowych poziomach nieruchomości, gdzie okna są pochyłe. Gdy inne metody osłonięcia się przez słońcem nie zdają egzaminu, a tak dokładnie może być w przypadku charakterystycznych okien montowanych w skosach czyli po prostu zamontowanych w pozycji pochyłej, pozostaje nam montaż plis, jakie problem rozwiążą natychmiast.

Kontroluj ilość słońca w domu poprzez plisy

plisy dachowe ze SzczecinaPlisy to rozwiązanie idealne w przypadkach, gdy z oczywistych względów nie można liczyć na funkcjonalność rolet czy żaluzji. Pochyłe okna są trudniejsze w precyzyjnym osłonięciu, jednak plisy dachowe ze Szczecina dają tę możliwość i można zrobić to dosłownie od ręki. Zamiast rezygnować z precyzyjnej kontroli nad stopniem osłonięcia okien z racji tego, że przyzwyczailiśmy się do obecności żaluzji czy rolet we wszelkich innych pomieszczeniach domu niż te ulokowane na poddaszu, sprawdźmy jak wygląda montaż i funkcjonalność plis. Błyskawicznie przyzwyczaimy się do nich, nie są one inwazyjnym elementem wyposażenia jaki drastycznie zmieni charakterystykę domu. Co więcej, plisy dachowe ze Szczecina to także błyskawiczny montaż, za który w niejednym wypadku, dzięki atrakcyjności ofert firm je produkujących nie będziemy musieli nawet dopłacić ani jednej zupełnie złotówki. 

Gdy pracujemy na poddaszu to promienie słońca uderzające w nasze biurka, monitory czy też prosto w naszą twarz mogą być nie tylko irytujące, ale i skutecznie szkodliwe dla naszych oczu, stąd też nie należy tego tolerować. Nie ma w gruncie rzeczy jednak jakichkolwiek do tego przesłanek biorąc pod uwagę jak zupełnie tanie są dostępne modele plis, jakie znajdziemy w całej tęczy atrakcyjnych barw i kolorów, które urozmaicą wystrój naszego domu.

O autorze: Grażyna