Nitownice pneumatyczne – idealne dla montażysty

 

Z uwagi na różnego rodzaju konstrukcje powstające w halach produkcyjnych, dużych zakładach przemysłowych, czy nawet poszczególnych domach mieszkalnych, jednym z elementów skutecznego montażu są umiejętności, drugim natomiast odpowiednie narzędzia, używane w trakcie pracy.

Nitownice pneumatyczne – szybki i trwały montaż

nowoczesne nitownice pneumatyczneStosowane podczas różnego rodzaju montaży, w trakcie tworzenia instalacji, w których wymagane jest trwałe złączeniu elementów wykonanych z takich materiałów jak między innymi blacha czy aluminium. Nowoczesne nitownice pneumatyczne, dzięki zaawansowanej technologii i innowacyjnym rozwiązaniom, stanowią duże udogodnienie podczas pracy różnego rodzaju specjalistów. Niezbędne narzędzie pracy wszędzie tam, gdzie potrzeba na trwałe złączyć elementy konstrukcyjne. Wygodne w użyciu i łatwe w obsłudze umożliwiają łączenie materiałów za pomocą specjalnych nitów. W zależności od potrzeb i rodzaju konstrukcji, czy materiału, dostępne są różne rozmiary nitów. W zestawie wraz z nitownicą dostępne są rózne rozmiary głowic, dostosowane do obecnych standardów, a także trzpienie i walizka ułatwiająca przechowywanie nitownicy oraz jej bezpieczny transport. Wiele współczesnych maszyn, czy pojazdów posiada elementy konstrukcyjne, zamocowane z pomocą nitów, z uwagi na wysoką trwałość konstrukcji oraz dużą kontrolę podczas procesu montowania. Z uwagi na rozmiary nitownicy, dostęp do miejsca mocowania jest łatwy.

Wykorzystywane przez różnego rodzaju monterów, pracowników hali produkcyjnych oraz innego rodzaju gałęziach przemysłu. Nitownice to łatwe w obsłudze narzędzie, które umożliwia trwałe łączenie ze sobą elementów wykonanych z blachy oraz kształtowanych. Wysoka jakość łączenia oraz łatwy montaż sprawiają iż jest to bardzo popularne narzędzie pracy

 

O autorze: Piotr