Nie ma to jak smaczna pizza

Ja i moi znajomi jesteśmy wielkimi smakoszami pizzy – największymi, jakich znam! Bynajmniej nie widać tego po nas. Nie ma wśród nas nikogo, kto miałby problemy z nadwagą. Nie zmienia to faktu, ze na pizzę zawsz się skusimy. Czasami kilka razy w tygodniu odwiedzamy różne pizzerie i próbujemy nowych smaków. Mamy też swoje ulubione miejsca.

Na tropach najsmaczniejszej pizzy

smakowita pizza w karpaczuOstatnio wymyśliliśmy sobie ciekawe zajęcie. Postanowiliśmy znaleźć najsmaczniejszą pizzę w mieście. Każdy ma oczywiście swoje upodobania, więc aby jakoś uporządkować zasady wyboru, ustaliliśmy reguły punktacji. Określiliśmy kategorie i ilość  punktów, jakie można w każdej z nich przyznać. Powstała specjalna tabela, gdzie każdy z nas miał indywidualnie przyznawać punkty. Karpacz nie jest taki duży, więc znaliśmy wszystkie miejsca, gdzie serwowana jest pizza. Spróbowaliśmy prawie wszystkiego – w końcu nasze oryginalne hobby trwa już kilka lat. Czasami pojawia się coś nowego – jakiś nowy lokal lub smak pizzy i wtedy trzeba udać się w tamto miejsce i dokonać degustacji. Zawsze tak robiliśmy. Tak było i ostatnio, kiedy wymyśliliśmy nasz ranking na najlepszą pizzę. Smakowita pizza w Karpaczu nie stanowi bynajmniej towaru deficytowego. Jest w czym wybierać. Ostatnio pojawiła się nowa restauracja, którą musieliśmy sprawdzić. Umówiliśmy się na określony dzień i zamierzaliśmy uwzględnić nową pizzę w naszym rankingu.

Umówiliśmy się na konkretny dzień i poszliśmy do nowego lokalu. Od samego początku robił przyjemne wrażenie. Wnętrze ładnie urządzone, zachęcająca atmosfera. Najlepsze jednak było dopiero przed nami. Okazało się bowiem, że prawdziwą rewelacją jest pizza, którą tam serwują. Wszyscy byliśmy zgodni, że zasługuje na jedno z najwyższych miejsc w naszym rankingu.

O autorze: Aleksandra