Namioty z podłogą – hit czy kit ?

Będąc organizatorem pewnych imprez okolicznościowych, typu konferencje poza miastem , bankiety, imprezy integracyjne dla firm, często trudno znaleźć odpowiedni lokal, czy hotel. Warto przemyśleć wtedy wynajem namiotów z podłogą jako alternatywę dla miejsca przebiegu naszego eventu, ale czy ta inwestycja ma prawo bytu?

Event w namiocie z podłogą

wynajem namiotów z podłogąTakie rozwiązanie ma bardzo wiele zalet,nadaje nowy charakter imprezie. Goście czują się swobodnie bo przy ładnej pogodzie zawsze mogą wyjść na zewnątrz – gdy na to nałożymy piękne okoliczności przyrody – sukces murowany. Dodatkowym plusem jest cena bo i ona będzie korzystna według każdego organizatora względem standardów cenowych wynajęcia sali bankietowej. Kolejnym plusem jest podłoga – która ekipa rozkładająca namiot montuje na wzór standardowego parkietu na normalnej sali, przez co zwiększa się komfort gości, szczególnie mam tu namyśli płeć piękną na wysokich obcasach. Jeżeli chodzi o minusy wynajmu namiotu z podłogą, przede wszystkim może być pogoda, która jak wiemy bywa kapryśna. Przy obfitej ulewie, nie należy to do najlepszych rozwiązań z racji tego że może być ślisko. Również grubokroplisty opad może wydawać dźwięk który nie będzie przyjemny.Innym aspektem jest obecność w miesiącach letnich inwazji owadów, takich jak na przykład komary.

Reasumując, wynajem namiotów z podłogą wydaje się mieć znacznie więcej plusów niźli tych negatywnych stron. Przy podejmowaniu decyzji warto sprawdzić dokładnie pogodę długoterminową i rozwiązać kwestię uprzykrzających zabawę owadów poprzez zastosowanie odpowiednich repelentów. Pamiętajmy taka impreza może być bardzo unikalna, a za razem ekonomicznie też możemy być na sporym plusie. Ponieważ cena jest dużo niższa od tej którą zwykliśmy płacić przy salach bankietowych.

O autorze: Franciszka