Moja siostra jest projektantem

Moja siostra jest projektantką wnętrz. Zawsze mi pomaga żeby moje mieszkanie wyglądało obłędnie. Ostatnio razem pracowałyśmy. Kupiłam sobie pół roku temu mieszkanie, które było w strasznym stanie. Musiałam je wyremontować. Nie było mnie stać żeby zająć się wszystkim od razu więc trochę remont się przedłużał. 

Siostra zaprojektowała mi mieszkanie

projektant wnętrz - WrocławNa czas remontu zatrzymałam się u siostry żeby nie ponosić dodatkowych kosztów związanych z wynajmem. Chciałam jak najwięcej pieniążków odkładać sobie na remont mojego wymarzonego mieszkania. Siostra miała dużo ciekawych pomysłów co zrobić żeby moje mieszkanie było bardzo nowoczesne i funkcjonalne ale żebym przy okazji poniosła jak najmniej kosztów. Jej pomysły i projekty, które przygotowała dla mnie bardzo mi się spodobały. Zaufałam jej i na wszystko się zgodziłam. Od razu wiedziałam, że moja siostra jest bardzo dobrą projektantką. Projektant wnętrz – Wrocław jest doceniany przez klientów, którzy decydują się na takie usługi. Siostra ma bardzo wiele zleceń i nie narzeka na swoją pracę. Bardzo dobrze zarabia i ma w wielu firmach budowlanych a także sklepach z dodatkami spore zniżki. Dzięki temu ja mogłam wiele zaoszczędzić na remoncie mojego mieszkania. Sporo zawdzięczam znajomościom mojej siostry. Moje mieszkanie zostało bardzo sprawnie wyremontowane. Pracownicy słuchali wszystkich pomysłów moje siostry i stosowali się do projektu, który został przez nią przygotowany. Moje mieszkanie prezentuje się idealnie. Na pewno miło będzie mi się w nim mieszkało.

Sporo moich znajomych pytało się mnie o szczegóły remontu. Znają moją siostrę i wiedzą już czego mogą się po niej spodziewać. Jestem dumna z siostry i jej umiejętności. Uważam, że ma spory dar i dobrze że może się w swojej pracy realizować.

O autorze: Damian