Moja nowa bransoletka z pereł

 

Jestem młodą kobietą, bardzo dbam o swój wygląd. Lubię zawsze się dobrze prezentować, pracuję w dość specyficznej firmie zajmującą się branżą związaną z modą. Wymagany jest ode mnie elegancki a zarazem wyszukany styl ubioru. Zajmuję się kontaktem z klientami to też moja odpowiednia prezentacja jest bardzo ważna. Lubię to, co robię i spełniam się w tym.

Perły, które bardzo pasują do mojego stylu

bransoletka perłyW mojej pracy ważne jest to bym nie ubierała się codzienne w to samo, powinnam mieć mnóstwo kreacji na wiele okazji. Bardzo dbam o to by w mojej garderobie nigdy niczego nie zabrakło, w tym celu wybrałam się ostatnio na zakupy. Zazwyczaj wybieram ubrania, które kupuję w dość mało znanych, lecz drogich i ekskluzywnych sklepach. Prowadzone one są zazwyczaj przez znanych projektantów mody. Tym razem wybrałam się jednak na poszukiwania biżuterii. Mam dosyć znaczący problem a mianowicie jestem uczulona na złoto. Nosząc biżuterie ze złota kończę zazwyczaj z wysypką na całym ciele, z tego powodu zazwyczaj kupuję ją ze srebra bądź innych kunsztownych tworzyw. Tego dnia zainteresowały mnie perły. Najbardziej przypadła mi do gustu bransoletka perły, z których została wykonana były prawdziwe. Okazała się być niezbyt tania, lecz dla tak pięknej rzeczy byłabym wstanie wydać każdą sumę. Długo się nie zastanawiając zakupiłam ją i z czystym sumieniem mogłam wracać do domu. Planowałam już, w co się ubrać by moja nowa bransoletka pasowała mi do kreacji.

Wybrałam minimalistyczną czarną sukienkę, eleganckie buty i nieco ekstrawagancki kapelusz. Bransoletka z pereł świetnie komponowała się w takim połączeniu. Wyglądałam naprawdę kobieco, większość mężczyzn na ulicy oglądało się za mną. Mój zakup okazał się być bardzo trafiony, nawet mój szef zwrócił uwagę na piękne perły, jestem z siebie dumna.

 

O autorze: Bartek