Litery z folii do przedszkola

Moja mama pracuje jako nauczycielka i często wymyśla dla dzieciaków różne fajne zabawy. Jest dość kreatywna i widać, że bardzo lubi swoją pracę. Czasami to mama prosi mnie o pomoc i jak mam odrobione lekcje to mogę z nią przysiąść.

Wycinanie liter z folii czy to trudne?

wycinanie liter z foliiMama przygotowała dla dzieciaków naklejki samoprzylepne dl zabawy i musiała jeszcze wykonać bezkonkurencyjne wycinanie liter z folii dlatego poprosiła mnie o pomoc. Musiała jeszcze szybko skoczyć do sklepu, ponieważ potrzebna była jej taśma butylowa i przy okazji chciała odebrać zamówienie wcześniej rollupy. Obawiała się, że nie wyrobi się ze wszystkim a ja chętnie jej pomogę. Nie raz już jej robiłam wycinanie liter z folii i bardzo lubię się tym zajmować. Mama to zawsze ma jakieś ciekawe zabawy dla dzieciaków i zastanawiałam się do czego jej będą potrzebne te rollupy. Jak wróci ze sklepu to od razu ją o to zapytam. Mama wymyśla mnóstwo ciekawych zabaw i dzieciaki są zawsze zadowolone. Najlepsze to są te naklejki samoprzylepne, bo dzieciaki je lubią. Moja mama idealnie nadaje się do tej pracy i widać, że daje jej ona mnóstwo satysfakcji. Ciągle wymyśla jakieś nowe zabawy i konkursy, które realizuje podczas różnych zajęć. Wycinanie liter z folii szło mi dość sprawnie i jak mama wróciła ze sklepu to była pod wrażeniem, że tak świetnie sobie radzę ze wszystkim. Pomachała mi zadowolona, że jest już taśma butylowa i powiedziała, że może zasiąść do realizowania projektu. Zapytałam ją od razu o rollupy, które odebrała i wyjaśniła mi bardzo szczegółowo do czego są one jej potrzebne.

Byłam pod wrażeniem jej pomysłów, ale nawet jak ja byłam dzieckiem to mama i dla mnie wymyślała różne ciekawe gry i zabawy. Może w przyszłości i ja będę tak dobrze zorganizowana jak ona? Spędzam z nią dużo czasu i wiele się uczę przy niej.

O autorze: Janek