Leasing to najtańsze finansowanie floty

Przedsiębiorcy, którzy mają w planach powiększenie swojej floty samochodów doskonale wiedzą, że najlepszym rozwiązaniem jest leasing. To najtańszy sposób na sfinansowanie takiej inwestycji. Samochody osobowe, dostawcze czy ciężarowe można wziąć w leasing nawet bez wkładu własnego. Wystarczy jedynie wybrać najkorzystniejszą ofertę leasingową.

Najlepiej zacząć od znalezienia doradcy od leasingów

jak znaleźć dobrego doradcę leasingowegoFinansowanie floty leasingiem to obecnie najkorzystniejsze rozwiązanie dla firm. Jest to najbardziej opłacalne ze względów podatkowych, ale również pod względem cenowym. Wystarczy porównać oprocentowanie leasingów do oprocentowania kredytów firmowych. Różnice są kolosalne. Wielu przedsiębiorców, zanim skorzysta z leasingu zastanawia się jak znaleźć dobrego doradcę leasingowego, który pomoże dokonać najlepszego wyboru. Odpowiedź jest bardzo prosta – najlepiej skorzystać z polecenia zaprzyjaźnionych przedsiębiorców. Jeśli tylko mamy przyjaciół lub znajomych, którzy korzystają z leasingu, zapytajmy ich o polecanego doradcę leasingowego. A jeśli nie to z pomocą przyjdzie internet, w którym możemy zapoznać się z opiniami na temat doradców i wybrać tego, który przez swoich klientów jest najlepiej oceniany. A pomoc dobrego doradcy leasingowego może okazać się bezcenna. Możemy na niej zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych i to tylko na jednym samochodzie, którego zakup sfinansujemy w ten sposób.

Im większa wartość pojazdów, które chcemy wziąć w leasing, tym więcej zaoszczędzimy na profesjonalnej pomocy dobrego doradcy leasingowego. Dzięki doradcy wybierzemy najkorzystniejszą i najtańszą ofertę leasingową. Warto jednak mieć na uwadze, że najlepsza oferta dla naszych potrzeb to nie zawsze ta, która będzie najtańsza. Czasem istotniejsze mogą być inne kwestie niż całkowity koszt leasingu.

O autorze: Sebastian