grzejniki

Grzejniki oczami klienta

Nazywam się Kazimierz i mieszkam w Warszawie. Jakiś czas temu razem z żoną zdecydowaliśmy, że przeprowadzimy remont w naszym domu. Chcemy wymienić panele, okna i przede wszystkim grzejniki. W kuchni chcę mieć grzejniki kanałowe a w salonie i sypialni grzejniki dekoracyjne.

Jakie wybrać grzejniki?

grzejnikiU nas w Warszawie jest sklep hydrauliczny, w którym często robimy zakupy, ale żona powiedziała, że niedawno w centrum Warszawy pojawiła się nowa hurtownia hydrauliczna i chciała tam pojechać. Uznałem, że to dobry pomysł. W sklepie hydraulicznym robiliśmy zakupy w zeszłym tygodniu, dlatego teraz dla odmiany możemy pojechać w inne miejsce. Następnego dnia zaraz po pracy udaliśmy się z żoną na zakupy. Hurtownia hydrauliczna była po drodze do naszego domu i nam to było na rękę. Kiedy weszliśmy do środka, to było sporo asortymentu i mieliśmy z czego wybierać. Najpierw poszliśmy do działu, gdzie są wszystkie trwałe grzejniki z Warszawy, ażeby się rozejrzeć. W jednym rzędzie były grzejniki kanałowe od różnych producentów i w wielu rodzajach. W sumie nie miałem pojęcia jakie grzejniki kanałowe wybrać, dlatego poprosiłem sprzedawcę o pomoc. Był on bardzo profesjonalny i pomocy. Kiedy już wybrałem odpowiednie grzejniki kanałowe, to udałem się z żoną do alejki, gdzie są grzejniki dekoracyjne. Tutaj dałem żonie pole do popisu, żeby osobiście wybrała grzejniki dekoracyjne, które najbardziej jej się podobają. Jeżeli chodzi o grzejniki dekoracyjne to wybór był tak ogromny, że nawet żona nie wiedziała na co się zdecydować.

Ostatecznie wybrała grzejniki do salonu inne niż grzejniki dekoracyjne do sypialni. W naszym domu będzie teraz na pewno lepiej wyglądało a grzejniki zapewnią lepsze utrzymanie ciepłego powietrza we wszystkich pomieszczeniach. Umówiliśmy się również na darmowy montaż.

O autorze: Grażyna