Gdzie można kupić serduszka na Insta?

Ciężko jest dorównać innym, popularnym od dawna kontom na Instagramie bez małej pomocy w postaci zakupienia polubień. Nie oznacza to od razu, że mamy ich wykupywać tysiące. Chodzi o wyrównanie różnicy pomiędzy naszą ilością, a ilością serduszek pod najpopularniejszymi zdjęciami w stosowanych przez nas tagach. Gdzie w sposób bezpieczny kupować polubienia?

Skąd wziąć lajki na Insta

gdzie kupić lajki na instaIstnieją metody na pozyskanie większej ilości serduszek pod zdjęciami na Instagramie, jednak zanim one przyniosą satysfakcjonujące nas rezultaty nierzadko musi minąć bardzo dużo czasu, który jednak można sobie stanowczo skrócić za pomocą kupna polubień. Ta metoda jest stosowana od bardzo dawna i choć nie każdy na nią spogląda przychylnie, to jednak jest ona skuteczna. Gdzie kupić lajki na insta aby były one dobrej jakości? Najlepiej jest w tym celu korzystać z polskich stron oferujących tego typu usługi. Przede wszystkim są tańsze od zagranicznych, a co najważniejsze gwarantują nam przyrost z Polski niezależnie czy mówimy o kupowaniu polubień, czy też followersów. Nie każda strona działa w ten sposób automatycznie, ale na wielu z nich istnieje opcja na zakup polubień od polskich stron. Jeżeli używamy angielskich hashtagów to wtedy nie jest ona koniecznością, ale jeśli tworzymy posty w języku polskim i też używamy polskich hashtagów to wtedy warto ją zaznaczyć. 

Korzystanie ze stron jest znacznie bardziej bezpieczne niż na przykład używanie aplikacji do pozyskania polubień. Lajki nie są wcale drogie, a przynajmniej nie ryzykujemy wykrycia przez algorytm naszego działania, co ma miejsce w przypadku używania aplikacji, które wymagają podpięcia profilu pod konto na Instagramie. Sam portal bardzo rygorystycznie na to spogląda dlatego nie warto ryzykować w tej kwestii.

O autorze: Karolina