Gdzie kupić rower górski Romet?

Jak powszechnie wiadomo, rowery górskie są zdecydowanie najbardziej popularnymi najczęściej kupowanymi jednośladami. Nie ma się czemu dziwić, bowiem są najbardziej uniwersalne, gdyż nadają się do codziennych przejażdżek, ale również zadań specjalnych. 

Rowery górskie od Rometu 

rower górski rometFirma Romet jest jedną z najstarszych polskich firm, jest kwintesencją tego, czym jest tradycja połączona z nowoczesnością. Jej wielodekadowe doświadczenie przyczyniło się nie tylko do ciągłego ulepszania produkcji, ale również sami klienci obdarzyli Romet zaufaniem. I tak twa ono do dziś. Przykładem na to są świetne statystyki sprzedaży, uzyskiwane przez Romet. Z roku na rok sprzedaje coraz więcej jednośladów, a zdecydowany prym wśród nich, wiodą rowery górskie. Bazą konstrukcyjną „górali” Rometu jest oczywiście aluminiowa, bardzo lekka i wyprofilowana anatomicznie, rama. Wsparta jest ona kołach w rozmiarze od dwudziestu sześciu do dwudziestu dziewięciu cali (w zależności od modelu). Wielu klientów oczekiwało, że rower górski Romet będzie wyposażony w hydrauliczne hamulce tarczowe. Firma zdecydowała się pójść za ich głosem i teraz, nawet w tańszych modelach rowerów górskich, fabrycznie instaluje ten rodzaj hamulców. Jeśli zaś chodzi o amortyzatory pochodzą one od najbardziej znanego producenta podobnie jak cały napęd. Bardzo ważnym aspektem rowerów Romet, jest ich cena. Jest ona bowiem bardzo niewygórowana, a najtańsze modele rowerów górskich kupimy już za niewiele ponad tysiąc złotych, co w przypadku konkurencji jest mało realne. 

Rowery górskie są nie tylko komfortowe i wytrzymałe, ale również szybkie i zwrotne, dlatego też sprawdzają się zarówno w mieście, jak i w terenie. W ofercie Rometu znajdziemy rowery górskie w cenie od tysiąca do kilku tysięcy złotych.

O autorze: Tamara