Elegancki fotelik Luca

Wiele z wózków, które proponowane są na rynku przez producentów specjalizujących się w produktach dziecięcych, charakteryzuje się wielofunkcyjnością. Oznacza to, że duża część wózków łączy w sobie funkcjonalność wózka gondoli i wózka spacerowego, a dodatkowo udostępnia nam fotelik samochodowy, który doskonale sprawdzi się w przypadku najmłodszego dziecka.

Fotelik Luca z adapterami Bobostello

bebetto luca fotelikJednym z przykładów wózków, które na swoim wyposażeniu posiadają również fotelik samochodowy, jest wózek Luca proponowany nam przez firmę Bebetto. W przypadku wózka Bebetto Luca fotelik możemy wybrać w takim wariancie kolorystycznym, który najbardziej będzie nam odpowiadał, ponieważ producent proponuje nam bogatą ofertę w tym zakresie. Konstrukcja wózka wyposażona jest w adaptery Bobostello, dzięki czemu wpinanie fotelika samochodowego będzie niezwykle łatwe i zwiększy funkcjonalność konstrukcji wózka. Foteliki dołączane do wózka są w pełni bezpieczne, co potwierdziły różne atesty i doskonale sprawdzą się w przypadku dzieci, które nie osiągnęły jeszcze wagi trzynastu kilogramów. Ze względu na zastosowane rozwiązania, foteliki gwarantują pełne bezpieczeństwo maluchom, a także zapewniają wygodę podróżowania. Fotelik wyposażony jest w tapicerkę wykonaną z miękkiej tkaniny, która daje nam możliwość bezproblemowego wyprania jej w pralce automatycznej i użytkowania z uwzględnieniem odpowiedniej higieny.

Producent zadbał oczywiście również o to, co w foteliku samochodowym jest najważniejsze, a mianowicie o bezpieczeństwo dziecka. Z tego względu w foteliku zastosowano miękkie pasy wewnętrzne, które zabezpieczą malucha przez wszelkimi zagrożeniami, które mogą mieć miejsce podczas podróży samochodem, jednocześnie nie podrażniając skóry dziecka.

O autorze: Dominika