Dobry stomatolog z polecenia

Nigdy nie miałam żadnego problemu z uzębieniem. W sumie to pamiętam tylko jedną niemiłą wizytę u stomatologa gdy byłam jeszcze dzieckiem. Od tamtego czasu zawsze bardzo starałam się dbać o swoje zęby i to żeby były zdrowe.

Wyrwanie ósemki u stomatologa

Chirurg stomatolog WrocławMiał też ładny zgryz. Mogę ogólnie powiedzieć, że zawsze byłam dumna ze swoich zębów i pewnie też dlatego tak chętnie się uśmiecham. Jednak jakiś czas temu zaczęła boleć mnie niemal cała szczęka. Zauważyłam, że to zęby na samym końcu dają o sobie znać. Miałam spuchnięte dziąsła i ogólnie odczuwałam cały czas duży dyskomfort. Stwierdziłam, że nie ma na co czekać i muszę iść do dentysty. Umówiłam się na wizytę. Niestety jednak okazało się, że trzeba będzie wyrwać te ósemki. Bo gdy tego nie zrobię to będą mogły mi przesunąć się zęby. Jednak muszę iść na ten zabieg do chirurga stomatologa. Dentysta powiedział mi też do kogo najlepiej iść. Zadzwoniłam tam, był to chirurg stomatolog Wrocław, który cieszy się bardzo dobrą opinią. Gdy zadzwoniłam tam na szczęście okazało się, że nie będę musiała długo czekać na wizytę. Trochę się jej bałam bo nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Jednak lekarz był prawdziwym profesjonalistą. Zrobił mi prześwietlenie tego zęba i potem zadecydował, że trzeba go wyrwać. Dostałam jednak znieczulenie i nic nie czułam co było robione. Wszystko trwało bardzo krótko. I już zaraz było po. Ja przynajmniej nie czułam żadnego dyskomfortu.

Byłam zadowolona, że w końcu wszystko zostało zrobione. Po takim czasie nic mi już nie przeszkadzało w buzi. Okazało się, że ta wizyta nie była wcale straszna a nawet jakaś bardzo nieprzyjemna. Na pewno gdy będę miała następnym razem jakiś problem z zębami to nie będę się obawiała przyjść na wizytę. A tego stomatologa będę wszystkim polecać.

O autorze: Daria