Do czego służy folia stretch?

Folia stretch to materiał mający szerokie zastosowanie w życiu codziennym. Powszechnie używana jest jako materiał do pakowania rzeczy, które nie mogą ulec zniszczeniu lub uszkodzeniu w trakcie transportu. Taka folia jest bardzo uniwersalna i praktyczna.

Czym najlepiej zabezpieczyć towar gotowy do wysyłki?

sprzedaż folii stretchFolia stretch to tak naprawdę folia polietylenowa. Współcześnie folie stretch powstają za pomocą odpowiednich maszyn, praktycznie bez ingerencji człowieka. Występują w kilku wariantach kolorystycznych: czarny, przezroczysty lub biały. Głównie stosowana jest przez przedsiębiorstwa produkcyjne, logistyczne i handlowe. W tych branżach folia używana do zabezpieczenia towaru gotowego do wysyłki na palecie lub przedmiotu wielkogabarytowego. Taka folia pozwala na zabezpieczenie danego opakowanie przed niepożądanym otwarciem i kradzieżową rzeczy znajdujące się w środku kartonu. sprzedaż folii stretch ze względu na rozciągliwość, pozwala na prawidłowe zabezpieczenie danego towaru lub produktu przed zarysowanie, wilgocią, kurzem lub innymi czynnikami mogą wpłynąć na jakość wysyłanego towaru w tym przed promieniowaniem UV. W trakcie remontu jeżeli nie jesteśmy w stanie wynieść mebli to folia taka pozwoli nam zabezpieczyć meble przed dostaniem się nie tylko kurzu, ale farby lub pyły budowlanego. W przypadku podróżników lubiących chodzić piechotą zdarza się nie raz, że spotyka go silny deszcz. Związku z tym warto użyć folie do zabezpieczenia plecaka przed zmoknięciem.

Folia stretch powszechnie używana jest do zabezpieczenia towaru o dowolnej wielkości i kształcie gotowego do transportu. Praktycznie każdy magazyn, firmy pocztowe lub kurierskie używają ją na co dzień. Jednak takie rzeczy również ma szerokie zastosowanie w domu ale również przez podróżników.

O autorze: Grażyna