Co zrobić w przypadku zbitej szybki w telefonie?

 

Podczas wyjazdu wakacyjnego uszkodziłam szybkę w swoim telefonie. Bardzo zależało mi na tym, aby naprawić ją jeszcze na miejscu, ponieważ chciałam korzystać ze smartfona i móc robić nim zdjęcia. Miałam w nim również swój bilet samolotowy, a więc musiałam skorzystać z usług serwisu naprawczego.

Pęknięta szybka w telefonie

wymiana szybki samsung s9Pęknięta szybka w moim telefonie skutecznie uniemożliwiała mi kontaktowanie się z innymi i dokumentowanie całego wyjazdu wakacyjnego. Nie ukrywam, że czułam z tego powodu złość, w związku z tym zdecydowałam się udać do serwisu. Okazało się, że konieczna jest wymiana szybki Samsung S9, który posiadam nie jest jednak modelem, który posiada drogie części, dlatego nie zapłaciłam wiele za całość usługi. Szybka wymieniona została na miejscu, dzięki czemu już tego samego dnia mogłam korzystać ze swojego telefonu. Profesjonalni serwisanci obejrzeli mój telefon, nie pobierając za to dodatkowych opłat, a ja miałam pewność, że smartfon nie jest dodatkowo uszkodzony. Szybkę oraz inne części potrzebne do jej wymiany znajdowały się już na miejscu, nie musiałam więc dokupować ich, ani czekać na ich dostawę. Dzięki gwarancji, jaką mi udzielono, nie martwiłam się, że usługa została wykonana nieprawidłowo. Szybko przeprowadziłam test i okazało się, że mój telefon wrócił do dawnej sprawności, a ja mogłam z niego korzystać jeszcze przez bardzo długi czas. To dobre rozwiązanie dla każdego, kogo spotkał ten sam problem z pękniętą szybką w telefonie.

Moje wakacje prawie skończyły się klęską, jednak szybko podjęłam decyzję o udaniu się do serwisu naprawczego. Dzięki szybkiej reakcji mogłam w krótkim czasie na nowo cieszyć się sprawnym telefonem, który był mi bardzo potrzebny. Wymiana szybki była kompleksowa i profesjonalna, dzięki czemu w zaledwie jeden dzień znów byłam posiadaczką normalnie działającego smartfona.

 

O autorze: lucynas